Hlasujte aby Justin přijel do O2 areny ! - TADY
T-Music - Tady

Listopad 2009


Justin on Viva live

28. listopadu 2009 v 21:13 Videos


Justin na hudebním programu Viva

27. listopadu 2009 v 10:29
Chcete vidět častěji Justina?Víc než kde jinde ho dávají na hudebním programu VIVA:) Dneska jsem ten program sledovala byl tam vážně hodněkrát.!

Justin v Bravu :**

26. listopadu 2009 v 17:42 News
Justin je v Bravu,které dneska vyšlo.Sice mini článeček ale je prřece s Justinem takže to stojí za to.
Vaalte si ho kooopit :D :D :**je užasnééj :P*

Justin-Francie

26. listopadu 2009 v 13:54
Justin byl šokován tím,že ve francii umí všechny slova jeho písniček a ještě tam nemají ani jeho album.Bravo :**

Jb-v Berlíně

26. listopadu 2009 v 13:51 News
Jen co Justin přistál v Berlíně tak ho jeho noha začala zlobit.Chudáček :*

Details

26. listopadu 2009 v 13:49 Photos

Justin -otázky

26. listopadu 2009 v 13:42 News
Mezi tvé fanoušky patří hlavně mladší lidé. Jaký byl nejmadší fanoušek s kterým si se setkal?
Potkal jsem chlapce který měl 6 měsíců. Mám mnoho mladých fanoušků. Většina z nich má asi 14 - 15 let. Moje máma má 35 a je můj nejstarší fanoušek.
Slyšel jsem že někteřé teenagerky ti dávají své podprsenky.
Myslím že mi to nevadí. Dělám si srandu. Je to něco co není cool pro ně udělat. Byla jedna dívka v Seattlu. Ani jsem si jí nevšiml a ona běžela ke mě a snažila se mi dát pusu. Bylo to opravdu agresivní a děsivé.
Tvoji fanoušci se ukazují ve stejné American Apparel kapuci z klipu One Time. Pečuješ o svůj styl?
Jsem kluk který se ráno probudí jako všichni ostatní a klade si otázku. Jakou si vzít kapuci džíny nebo nějaké nové trendy.
A co tvoje super vlasy?
Myslím že holkám se to líbí a tak si je takto ponechám. Nemyslím si že někdo dělá takovou věc se svými vlasami. Jen se probudím tak si je umyju vysuším a pak jen celý den protřepávám.
Jaká píseň byla první kterou sis zamiloval ?
God Is Bigger Than the Boogie Man od VeggieTales. Když mi bylo asi 6 nebo 7 let tak jsem měl rád Boyz II Men - On Bended Knee. I moje máma si toto CD často pouštěla. Chtěl bych jít do svého pokoje a udělat vokální akrobacie.
Co si myslíš o celé teen-pop scéně?
Myslím že pro některé je to nevkusné. Ale jsem to jen já. Já si myslím že pokud jste hudební umělec měli by jste udělat něco by se líbilo všem věkovým kategoriím. Chci jen říct že já mám písně o lásce ale také písně které jsou o každodenním životě a věcech které by se lidí mohli týkat. Když jsem byl malí rodiče se rozešli a pro mě to bylo těžké. Tak jsem nazpíval píseň která je o tom. Chci mít kariéru né jen hit.
Předtím než jste podepsal smlouvu s Usherem byl jsi vidět také s Justinem Timberlakem s kterým jsi často srovnáván co jste spolu dělali?
Chtěl jsem se strašně potkat s Jessicou Biel. Pozvali mě do jejich domu a tam jsme sledovali March Madness.
Ty jsi teď sám. Máš nějaké plány?
Měl jsem holku ale nebylo to nic vážného ale měl jsem přítelkyně. První jsem měl když mi bylo 12 - 13 ale po měsíci jsme se rozešli. Měl jsem tehdy pár dní bolest břicha ale teď je to OK. Teď čekám na hovor od Beyoncé.
A jak je to s Taylor Swift? Věnoval jsi jí jedno tvoje video na Youtube.
Ne ne ne ne. Ona je na mě příliš stará a hlavně vysoká.
Zdroj:www.justinbieber.blog.cz

Justin s berlama :D**

26. listopadu 2009 v 13:33


nový fotky

24. listopadu 2009 v 18:56 PhotosJustin má zlomenou nohu

24. listopadu 2009 v 18:29 News
Justin má zlomenou nohu. Stalo se to při včerejším vystoupení u poslední písničky One Time. Hned jak Justin začal zpívat tak o něco zakopl a zlomil si nohu. Píseň ale dozpíval. Řekl že poté co dozpíval tak ho noha začala strašně bolet. Musel jet do nemocnice. Teď bude mít nohu 6 týdnů v sádře :( Justin také ale děkuje za ten včerejší koncert který byl pro něho zážitek.
Justin má bráchu

21. listopadu 2009 v 22:02 News
Justin o sobě prohlásil,že je po druhé velký brácha narodil se mu bráška ,který se jmenuje Jaxon .Také prohlásil,že je to jeho nejlepší týden v životě,vydal desku MY WORLD a narodil se mu brácha:P

photoshoot

21. listopadu 2009 v 21:25 Photos


Justin Bieber-Alex Lawrence

20. listopadu 2009 v 18:17 News
Kdo si koupil Bravo girl tak ví,že se Justin Bieber doopravdy jmenuje Alex Lawrence.Jenže jeho manažerovi se to nelíbilo a navrhl mu pár uměleckých jmen.Justin sáhl okamžitě pro Justin Bieber, protože jeho idol se také jmenuje Justin(Timbrlake). Mě osobně se jméno Alex líbí ale na JB je lepší :*.....................................po dlouhé době přidala komentář-Wendy :P


Pro spolumajitelku Martinku

19. listopadu 2009 v 16:09
Ahoj amrto :**hej seš užasná! KOlik si tady toho přidala (:.Já hned jak budu mít čas zase budu přidávat.Neboj! Jinak moc super fotky ani si mi je neposlala! :D No jdu na trénink všichni Ahoj ! :*